Tipy na výlety

IQ LANDIA LIBEREC

IQ landia nás nadchla a letos se chystáme na další návštěvu. Doporučujeme mít na návštěvu celý den. Dá se tu i najíst. Rádi se sem vracíme, kluci si pokaždé najdou něco nového.

ŠŤASTNÁ ZEMĚ

Štastná země v Radvánovicích je obrovský areál plný polézaček, houpaček, skákacích bublin... prostě všeho, co děti baví. I sem se rádi jednou za čas vracíme. Výlet je možné spojit s výšlapem na Trosky, prohlídkou muzea motorek nebo procházkou ve skalách.

GALERIE GASK - KUTNÁ HORA

Kutná Hora je krásná sama o sobě a je tu spousta míst, která stojí za návštěvu - chrám sv. Barbory, kostnice, Vlašský dvůr nebo třeba doly. 

Trochu v pozadí zůstává galerie Gask, která je hned vedle chrámu sv. Barbory. Je to rozsáhlý objekt, ve kterém najdete kromě dvou krásných heren (nejen pro nejmenší) a kavárny i různé expozice. Jsou zde expozice stálé, ale i takové, které se průběžně mění, takže vždy najdete něco nového.

ZOO PRAHA

Je to sice profláklé místo, ale i sem se jednou za čas vracíme. Dá se tu strávit klidně celý den a načerpat spoustu informací ke studiu. Dá se spojit i s návštěvou botanické zahrady, je to kousek.