Možná podobně jako my před pár lety stojíte na začátku

a přemýšlíte, jaké jsou

skutečné plusy a mínusy domácího vzdělávání

0
lidí
už četlo tento eBook

Zvažujete domácí vzdělávání, ale nevíte, co vás čeká?

V ebooku najdete 9 oblastí, které pravděpodobně řešíte:

  • Nebudou vašim dětem chybět vrstevníci?
  • Jak je budete učit?
  • Jak to budete finančně zvládat?
  • A ještě mnohem víc...

Co o eBooku říkají čtenáři?

Perfektní e-book, doporučuji ho k přečtení všem rodičům, kteří neví,co obnáší domácí vzdělávání vlastních dětí. Ve státní škole děti brzy ztrácí svou přirozenou motivaci a radost z učení. Na domácí školu si zase každý netroufne, je to neznámé pole pro nezkušené rodiče. Právě e-book Báry přináší odpovědi na nejistoty a otázky nerozhodnutých rodičů a přesvědčí vás, že domácí vzdělávání dětí je vlastně velice jednoduché a má spoustu výhod. Bára vychází z mnohaletých zkušeností získaných domácím vzděláváním 3 vlastních synů.
Jana Bínová
O domácím vzdělávání uvažuju a sním už pár let. Podobně jako u dalších věcí, které jdou proti proudu, i u něj se často setkávám s černobílým hodnocením: na jedné straně před ním školy, babičky a média důrazně varují, na druhé straně ho lidé, kteří s ním mají své zkušenosti, líčí jako ráj na zemi. Potíže neexistují, děti se chtějí učit samy, aby je od toho rodiče pomalu trhali atd. V tomto e-booku se z úst zkušené domoučitelky tří kluků opravdu dozvíte o obou stranách mince. Vážím si Bářina e-booku za to, jak otevřeně a upřímně mluví i o odvrácených stránkách domácího vzdělávání, protože ve chvíli, kdy vidím minusy, můžu skutečně věřit i plusům! Je dobré být připravená na potíže, které mohou přijít. A ne, sociální izolace dětí není to, na co bychom si měli dát největší pozor!
Alžběta Vintrováwww.alzbetavintrova.cz
Rozhodujete se o tom, jestli dát děti do školy nebo je vzdělávat doma? Potřebovali byste to s někým probrat? Tak pro vás je tento e-book. Když jsem ho četla, měla jsem pocit, že sedím s Bárou u kafe a povídáme si. Poví vám o všem, co vás může potkat a jak se to dá zvládnout.
Gabriela Hebkágabrielahebka.cz
Pokud potřebujete jakoukoli pomoc nebo poradit s objednávkou, napište mi na mail: domoskola@veselabara.cz. Ráda vám pomůžu...