Chtěli byste žít nezávisle na škole?

Mít možnost cestovat nebo prostě jen vzdělávat děti jinak, bez zbytečného stresu...?

Vaše vzpomínky na základní školu nejsou nejlepší a chtěli byste pro svoje děti něco jiného?


Chtěli byste také vzdělávat doma?

  • Bojíte se, že to nezvládnete?
  • Už vás nebaví hledat informace po kouskách na internetu?
  • Nevíte, kde začít?

My touto cestou jdeme, a rádi vám na ní pomůžeme...

Teď v akci za 390,-

Už pátý rok se učíme doma

  • Žádné chození do školy
  • Žádné domácí úkoly
  • Žádné ranní vstávání
  • Žádné poznámky

Místo toho pohoda  a klid... A hlavně volnost a svoboda, která nám dává spoustu času na sport a cestování.

Zvládáme to...

Společně máme za sebou všechny ročníky základní školy (jen první třída nás teprve čeká). Zvládli jsme už i přijímačky a přechod na střední školu.

Prošli jsme spoustu cest, narazili přitom na spoustu slepých uliček a překážek. Našli jsme ale společně funkční způsoby, jak to zvládnout tak, abychom byli všichni spokojení (aspoň trochu).

Co v eBooku najdete?

Je to i pro vás?

Pořád nevíte, jestli je domácí vzdělávání pro vás ta pravá cesta? Lidé okolo vás vám ji vymlouvají? Tady zjistíte co domoškola obnáší a získáte odpovědi na spoustu otázek s ní spojených. Díky této části eBooku si srovnáte myšlenky a získáte spoustu nových argumentů.

Jak vybrat kmenovou školu?

Výběr kmenové školy je pro domácí vzdělávání klíčový. Vybíráte s ní i způsob, jakým se budete učit. Ukážeme vám podle čeho vybírat a na co si dát pozor, aby pro vás byla domoškola radostí a ne starostí. Kmenová škola je jako rodina. Nevybíráte ji jen na rok...

Funguje to - vyzkoušeno!

Dozvíte se co nám funguje, ale i to, co nám nefungovalo a proč. Třeba to u vás bude jinak. A taky najdete pár tipů pro neposedné děti nebo děti, které se nechtějí učit. Chcete vědět čím kluky motivuji k práci nebo jaký používáme systém?

Legislativa

Co všechno potřebujete splnit, abyste mohli vzdělávat doma? Všechny potřebné informace přehledně na jednom místě, bez zdlouhavého studování paragrafů. Legislativa je zpracovaná pro Českou i Slovenskou republiku.

K eBooku navíc získáte DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE zdarma!

 

Je to trochu jako sen...

Představte si, že ráno vstáváte v klidu a v pohodě. Nemusíte nikam spěchat. Můžete si v klidu vychutnat ranní kávu nebo čaj. 

Učení si můžete rozvrhnout tak, jak se vám chce. Není pro vás závazný žádný rozvrh.  Způsob učení je jenom na vás.

Venku je krásně. A vy, místo sezení ve škole, můžete jít klidně ven a učení nechat na zítra. Víkend si můžete udělat třeba v úterý...

Co o eBooku říkají čtenáři?

Jestli alespoň trochu uvažujete nad variantou domácího vzdělávání, tenhle ebook shrne vše nejdůležitější v kostce. Co se mi na něm extra líbí - je stručnej a srozumitelnej, zábavně graficky tvořenej (takže čtení rozhodně neni nuda) a ještě navíc nevěší žádný bulíky na nos. Bára v něm popisuje realitu pravdivě, sdílí všechny možné varianty, které můžou nastat (od vyhoření rodiče po ztrátu motivace dětí) a zároveň dává skvělé a jednoduché (prověřené) tipy. Super počin. Kéž by se taková pohoda a svoboda dostala do studia časem plošně.
Martina Chomátováwww.playeveryday.cz

Klíč k vaší domoškole

Své zkušenosti jsme sbírali čtyři roky, převážně formou pokus/omyl. Spoustu času jsme věnovali hledání různých informací a praktických rad. Většinu z nich na internetu a studováním všech možných materiálů včetně zákonů. Domoškole jsem věnovala i velkou část prací na vysoké škole.

Díky tomu všemu jsme došli k domoškole, která funguje.

Všechny důležité informace z této naší cesty jsem sepsala do přehledného eBooku, který pro vás bude průvodcem k té vaší domoškole.

Napsala jsem ho pro vás, abych vám usnadnila hledání a zjednodušila vám vaši cestu. Sama bych dala nevím co, kdybych takové informace v začátcích dostala do rukou.

Můžete ještě váhat, odkládat to nebo si objednat eBook a najít odpovědi na všechny vaše otázky…

Tento klíč k vaší domoškole vám nabízím za 570Kč /23€ vč. DPH.

Teď v akci za 390,-

Nejste si jistí?

Není to moc peněz?

Může se to tak zdát, ale do tohoto eBooku jsem zapsala všechny informace, které jsem posbírala za čtyři roky. Všechno jsme osobně vyzkoušeli a zažili. Může vám tedy ušetřit ty čtyři roky zkoušení a hledání. Stejnou částku dáte třeba za společnou večeři, výlet do kina nebo do ZOO... Nebo je můžete investovat do cesty k vaší domoškole.

Opravdu mi eBook může pomoct?

Celý eBook je psaný jako praktický pomocník. Vše, co v něm najdete, je přímo spojeno s praxí a našimi osobními zkušenostmi. Najdete zde všechny informace, které na své cestě k domoškole budete potřebovat...

Co když v knize nenajdu informace, které hledám?

Je pro mě důležité, aby vám kniha přinesla alespoň jednu pro vás důležitou informaci. Pokud však zjistíte, že všechno, co je v eBooku napsáno znáte, uklidním vás. Garantuji vám vrácení peněz do 14 dnů od nákupu eBooku - bez jediné otázky vám vrátím peníze v plné výši.

Pořád váháte?... tak nakoukněte dovnitř!

Navíc mám pro vás dárek

Dva BONUSY pro ještě snazší začátek

Prvním z nich jsou pracovní listy, které vás krok za krokem provedou výběrem kmenové školy. Také v nich najdete malý tahák pro komunikaci se školou...

V druhém najdete tiskopisy, které budete potřebovat pro žádost o individuální vzdělávání. A to včetně prohlášení garanta.

Reference

Pár slov spokojených čtenářů

Už dlouho jsem nečetla nic s takovou radostí a nadšením a ještě jsem se u toho bavila a uvědomovala si, o čem ten život je a jak nás naše školství svazuje! Mám dvě dcery školou povinné, obě mají poruchy učení a o domácím vzdělávání jsem nikdy neuvažovala. Neuměla jsem si to představit. Psaní úkolů mi stačí. Po přečtení e-booku o domácím vzdělávání od Báry, která je od roku 2002 Veselá, mám chuť nechat holky zítra doma!
Gabriela Pausawww.gabrielapausa.cz
Domácí vzdělávání je obrovská zkušenost pro rodiče a neuvěřitelná svoboda jak pro dítě, tak pro celou rodinu. Není to o "flákání se" doma, ale je to ohromná zodpovědnost za vlastní dítě a jeho budoucí život. Smekám před všemi takovými rodiči a obzvláště takovými, jako je Bára, která učí své čtyři děti. Její zkušenosti jsou sice nepřenositelné, ale o to vzácnější a inspirující. Každý si projde svým osobním příběhem, ale ta pomoc, to ujištění, ty přesné instrukce a pracovní postupy, jsou úžasným vodítkem v moři neznáma, kde se jejího e-booku chytíte jako bezpečného ostrova. Najednou zjistíte, že "učit se" není tou nemilou povinností, kterou si děti brzy po nástupu do školy osvojí. Velmi mě těší, že jsem tak blízko, abych se mohla svobodně rozhodnout a umožnit domácí vzdělávání i mému mladšímu dítěti. Děkuji za tvůj e-book.
Lucka Horská
Domácí vzdělávání je u nás zatím ve fázi plánování a přípravy. Nejvyšší čas, aby člověk sundal růžové brýle a podíval se na věc realisticky. Realistický pohled je přesně to, co Bářin e-book poskytuje a čeho si na Bářině přístupu vážím. Díky ní teď už vím, na co se při přípravě nejvíc zaměřit a co nechat plynout. Bářiny znalosti, zkušenosti a nadhled mohou především rodinám začínajícím s domácím vzděláváním ušetřit hodně času, nervů a zklamání. Myslím, že na každého, kdo se na tuto cestu vydá, čekají nějaké zkoušky a problémy, ale proč si některé neušetřit, když to jde?
Bětka Vintrováwww.lekarnickavnas.cz
Domácí vzdělávání bez příkras,se všemi svými plusy i mínusy, to je e-book Báry. Perfektní "kuchařka" co a jak udělat, jak a co naplánovat, aby příprava, průběh a výsledek byly co nejlepší. I když jsme také vzdělavatelé našeho syna, tak mi e-book hodně dal a pomohl. Všechno je přehledně vypsané, definované. Bára vychází z vlastních dlouholetých zkušeností, a to je to nejlepší. Je to skutečně špičkově sepsaný soubor všeho důležitého, s vlastními nápady, radami, postřehy. Navíc, a to je úplně špičkové, ukazuje Bára, jak se dá vzdělávat dítě i na 2.stupni.
Dana Juřicová
Když přišla dcera s myšlenkou učit kluky doma, měla jsem velké obavy. Situace ve škole byla evidentně neudržitelná, ale doma? Kdybych měla tenkrát k dispozici takovýto zdroj informací, ušetřilo by nám to řadu hodin diskusí. Dnes je ze mne fanda a propagátor domoškoly, hostující učitel nebo školní jídelna. Mám pocit, že jsem díky tomu značně ožila a omládla. Líbí se mi způsob, jakým Bára své zkušenosti zpracovala. E-book obsahuje vše, co je dobré vědět, než se rozhodnete. Navíc je vše otestováno na vlastní kůži.
Ivana Plocicová

Objednejte si eBook \"Domácí vzdělávání - jak na to?\" TEĎ

a už zítra vykročte na cestu k vaší domoškole.

Pokud vás domácí vzdělávání láká, objednejte si svého vlastního pomocníka a průvodce. 

Díky této knize se vám může změnit život, tak jako nám, tak proč to nezkusit.

Za 570Kč může být eBook váš - teď hned 🙂

Teď v akci za 390,-