Učíte děti doma, ale máte pocit, že to nefunguje?

Řešíte, jak zpracovat jednotlivé předměty, a pořád to není ono?

Ubíjí vás nesamostatnost dětí a myslíte si, že se to nikdy nezlepší?

Jsou dny, kdy je pro vás domácí škola úžasná a je to jednoduše báječný čas strávený smysluplně s vašimi dětmi.

Pak  ale přijdou dny, kdy máte pocit, že vůbec nic nefunguje, a s tím i pocit vlastní neschopnosti a nedostatečnosti. 

Co dělat, když přijdou problémy a komplikace se nikde moc nepíše, a tak si v záplavě úžasných zpráv připadáte úplně sami. Všechny nezdary a problémy pak vypadají tisíckrát větší, než ve skutečnosti jsou.

Nebojte, nejste v tom sami!

Při osobních setkáních nebo prostřednictvím mailu se mě často ptáte, jak to děláme my.  Zajímá vás, jaký  máme doma systém, jak zpracováváme jednotlivé předměty nebo jak se připravujeme na přezkoušení.

Ptáte se i na to, jak vypadá naše portfolio, jakým způsobem se učíme předměty, které neumím nebo jak zvládáme situace, kdy se nedaří a všechno se hroutí jako domeček z karet.

Rozhodla jsem se pro vás sepsat nejen tu pohlednou a exkluzivní stránku naší domoškoly, ale i temná údolí, kterými všichni procházíme. Chci s vámi sdílet i ty pocity, které se nepublikují na sociálních sítích.

Cesta Veselé domoškoly

Naše zkušenosti, které jsme za roky domoškoly posbírali, jsem se rozhodla s vámi sdílet v eBooku Cesta Veselé domoškoly.

Podělím se v něm s vámi o náš systém, nasbírané zkušenosti a vyzkoušené postupy.

Najdete v něm naše radosti, ale i strasti.

Ukážu vám v něm způsoby, jak překonávat překážky, které průběžně přicházejí.

Zjistíte,  že v tom skutečně nejste sami.

E-book se mi četl jedním dechem a našla jsem v něm spoustu odpovědí na otázky, které mě trápí, když to zrovna doma nejde podle mých představ. A to je v poslední době často. Takže mě tvůj postoj a zkušenosti navádějí, že je to velmi podobné všude a když ne podobné tak stejné. 🙂 Sdílení je důležitou součástí domoškoly a já ji vnímám jako ochranu před vyhořením a zlikvidováním svých ideálů a nadějí. A jak známo naděje umírá poslední takže nabádám k přečtení e-booku a nebát se sdílet. Docházím také k té zkušenosti, že i když je domoškola náročná na celou osobnost rodiče tak ten čas strávený s dítětem je nenahraditelný a rozvíjí i dospělého všemi směry o kterých možná neměl ani tušení. Je to především schopnost empatie,uvědomuji si, že přesně tohle mě ve škole nešlo a tak mám pochopení. Naopak umění nevybouchnout, protože je to tak triviální a ty to nechápeš! Dovednosti, nadání a talent se předávájí snáze tváří v tvář, jeden na jednoho než pro celou třídu. Je skvělé mít návod po ruce a mít se v těžších chvílích o co opřít a v těch dobrých se prostě jen pochválit, jo dělám to dobře. Přesně proto je tu TVŮJ e-book! Přeji všem domoškolákům štěstí v jedinečné cestě životem a Tobě Baru děkuji za to, že jsi a že mi Tě osud přinesl, když jsem to nejvíc potřebovala. Děkuji 🙂
Lucie Horská

Je eBook i pro vás?

 • Řešíte, jak si organizovat učení, abyste všechno stihli včas?
 • Hodila by se vám inspirace, jak zpracovávat jednotlivé předměty?
 • Nevíte co vkládat do portfolia a co vozit s sebou na přezkoušení?
 • Chtěli byste, aby děti pracovaly samostatněji, ale nedaří se to?
 • Jste unavení a pomalu ztrácíte motivaci?

Pokud jste si na některé z otázek odpověděli ANO, tak přesně pro vás jsem sdílela v eBooku náš příběh. A pokud jste odpověděli na všechny otázky NE, tak jste šťastní lidé a tenhle eBook už skutečně nepotřebujete...

Nahlédněte dovnitř...

...

Bonusy pro vás

Připravila jsem si pro vás dva bonusy, které nám usnadňují organizaci práce

Týdenní plán

Týdenní plán používají kluci hlavně před přezkoušením a když učení trochu vázne. Vytvořila jsem přehlednou stránku, kterou jde vytisknout jako A4 nebo A5. Mladší děti si můžou obrázky vybarvit. Když jsem ho vytiskla klukům na testování, tak se na mě trochu ukřivděně dívali, proč jsem jim je takhle hezký neudělala už dávno...

Denní plán

I ten kluci přivítali s radostí. Doteď si psali co mají udělat na prázdné lístky, které většinou v průběhu dne ztratili. Teď si dny, kdy toho chtějí udělat víc nebo chtějí dokončit hodně projektů, zapisují do tohohle přehledu. Sami si ho chodí vytisknout podle potřeby na list A4 nebo na A5.

Představte si, že děti dokáží samostatně pracovat. Při tvoření prezentací si dokáží dohledat informace, které potřebují. 

Umí se samostatně rozhodovat a ví co chtějí a proč. 

Prezentace vlastní práce pro ně není stres a problém, ale zábava. Dokáží beze strachu obhájit svoji práci.

Zdá se to jako sen? Ne, může to být realita. Je to jen na vás.

Domácí vzdělávání nás se synem čeká od příštího školního roku. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost přečíst si ebook Cesta veselé domoškoly, jak to funguje v praxi, protože mám konečně reálnou představu o tom, jak naše výuka doma asi bude probíhat. Zatím jsem si to neuměla moc představit - jak si zorganizujeme učení, jak budeme tvořit portfolio a prezentace, co uděláme s mladším synem, aby nás při učení nerušil. Po přečtení ebooku už mám jasnou myšlenku, jaké máme možnosti. Doporučila bych ho všem, kteří se chystají své děti učit doma - je to úžasná pomůcka. Velice oceňuji také přidané bonusy, které nám pomohou učení si lépe naplánovat.
Lucka Prejzová

Jaká je cena eBooku?

CENA EBOOKU JE 650 Kč

Může se to zdát hodně nebo třeba i málo. V eBooku je shrnuto pět let našich domoškoláckých zkušeností (rok za 130,- 🙂 ).   Bez příkras a bez obalu. Na 72 stránkách, ve 13 kapitolách, v 11 000 slovech se s vámi dělím o všechno, co jsme za celou dobu našeho domoškoláctví od druhé po devátou třídu vyzkoušeli, vytvořili a o vše, co nám pomáhá.

Zjistětě v eBooku, jak to děláme my a vytvořte si díky tomu vlastní systém, který vám bude fungovat a vyhovovat.

Získejte tak pomocníka pro vaše domácí vzdělávání a podporu pro ty chvíle, kdy se tak úplně nedaří.

Teď v akci za 390,-

K eBooku vám dávám garanci vrácení peněz

Je pro mě důležité, aby vám kniha přinesla alespoň jednu pro vás důležitou informaci. Pokud však zjistíte, že všechno, co je v eBooku napsáno znáte, garantuji vám vrácení peněz do 14 dnů od nákupu eBooku. Bez jediné otázky vám vrátím peníze v plné výši.

Získejte s eBookem informace, které nikde jinde nenajdete:

 • Zorganizujete si bez problémů práci na celé pololetí.
 • Zjistíte, jak můžete zpracovat fyziku, výtvarku nebo hudebku.
 • Dozvíte se, jak může vypadat vaše portfolio a co do něj vkládat.
 • Připravíte se na přezkoušení.
 • Bez špatných pocitů oznámkujete svoje děti.
 • Jednou pro vždy zvládnete nesamostatnost a dozvíte se, co za ní stojí.
 • Dokážete se vyhnout syndromu vyhoření.
 • Zabavíte mladší sourozence tak, aby se starší děti mohly v klidu učit.
 • Zjistíte, že každý problém má své řešení.

Pokud cítíte, že tohle jsou přesně odpovědi na vaše otázky, neváhejte a udělejte první krok.

Objednejte si eBook \"Cesta Veselé domoškoly\" a nechte se inspirovat našimi zkušenostmi.

Za 650Kč může být eBook váš - teď hned 🙂

Klikněte na tlačítko Koupit eBook. Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte dle platebních podkladů bankovním převodem nebo online. E-book obdržíte hned, jak mi dorazí vaše platba.

Teď za 390,-

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc nebo poradit s objednávkou, napište mi na mail: domoskola@veselabara.cz. Ráda vám pomůžu...
Bára Veselá