Objednávka eBooku

 

Domácí vzdělávání - jak na to?

  • Ano
    Objednávám si eBook Domácí vzdělávání - jak na to?
  • Ano
    Vím, že k němu dostanu bonus v podobě PDF, ve kterém budou pracovní listy, které mi pomohou s výběrem kmenové školy, tahák pro komunikaci a formuláře potřebné pro domácí vzdělávání.
  • Ano
    Vím, že mi přijde e-mailem po uhrazení ceny 570,-

14 dní na vrácení peněz

Pokud zjistíte, že kniha pro Vás není to pravé ořechové, nebo že to všechno už víte, vrátím Vám peníze zpět.

Moc pěkně i vtipně napsaný e-book. A na závěr jsem si oddychla, že stačí mít někoho, kdo bude garant, s manželem nemáme vysokou ani jeden. Děkuji za pěkně zpracovaný e-book a vidím to spíš na domškolu, po přečtení nevidím ani jednu překážku. 😀 I když času ještě dost, vyřešilo by mi to (krom jiných výhod) jednoho velkého strašáka.

Ivana

Moc Vám děkuji za e-book. S manželem jsme ho přečetli a utvrdili se v tom, že jdeme správnou cestou. Sice mi to trvalo asi dva roky, přesvědčit ho o výhodách domškoláctví, ale dnes už se na to těší. 🙂 Líbí se nám, jak píšete i o strachu, i o tom, jak samotné učení probíhá. Že to není každodenní radost, ale že se může dětem i nechtít a pak je dobré to třeba nechat tak a vrátit se k učení později. Také děkujeme za podrobný popis o výběru kmenové školy.Vůbec nám nedošlo,jaký vliv např. na formu přezkoušení, nebo způsob učení má kmenová škola (že není jedno jakým způsobem chceme učit my a jaký způsob má kmenová škola - např. matematiku).

Zuzana

Ráda bych Vám poděkovala za e-book. Psáno "mým" jazykem a tolik věcí cítím velmi podobně, že jsem si na tom opravdu ujasnila naše potřeby a jak to máme. Děkuji za cenné, velmi pěkně na sebe navazující info, vč. praktických pracovních listů a potřebných dokumentů!

Zdenka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na domoskola@veselabara.cz .

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.